İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Arnavutköy Protherm Kombi Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Arnavutköy Protherm Servisi

Sizlere her model Protherm  marka kombiler için yerinde servis hizmeti sunar. Aynı gün verilen Arnavutköy ProTherm Kombi Servisi hizmetimizden tüm Arnavutköy sakinleri faydalanabilir. Arnavutköy bölgesine aynı zamanda Protherm Kombi Bakımı servisi hizmetimizde bulunmaktadır.

Arnavutköy Protherm Kombi Servisi

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz  hizmete hazır. Tek yapmanız gereken 444 33 19

Arnavutköy Protherm Kombi Servisi-Bakımı

Arnavutköy Protherm Kombi Bakımı esnasında yapılan tüm parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Vaillant Kombi Bakımı esnasında yapılacak olan işlemleri öğrenmek için ProTherm Kombi Bakımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfada kombi bakımı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz daha fazlası içinse Çağrı Merkezi numaralarımızı aramanız gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere kombi bakımı hakkında geniş çaplı bilgi verecektir.

Protherm Kombi Arıza Servisi Arnavutköy’de de hizmete devam etmektedir. Arıza servisi kapsamında yapılacak olan her işleme yine 1 yıl garanti süresi veren firmamız, arıza esnasında yapılmasını istediğiniz bakım işlemlerini yarı fiyatına yapmaktadır. Ev veya İşyerinize gelen servis personelimiz bu indirim hakkında sizleri bilgi sahibi edecektir.

Protherm Kombi Servisi 

100% Müşteri Memnuniyeti kapsamında İstek, Öneri ve Şikayetlerinizi 444 33 19 numaralı telefondan değerlendirmektedir. Bildirimlerinizden en geç 24 saat sonra Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizlere geri dönüş yapar ve bilgi verir.

arnavutköy protherm klima servisi

Protherm Kombi Servisi‘nde Ödeme Kolaylığı!
Firmamız yapılan işlemler sonrasında isteğiniz doğrultusunda ödemelerinizi Havale veya Kredi Kartınızla kapıda ödeyebilmenizi sağlar. Servis öncesinde böyle bir durum ile alakalı bilgi verdiğinizde evinize gelen ekiplerimizde gerekli teçhizatlar bulunacaktır.

Arnavutköy: İstanbul’da 2008 yılında yapılan düzenlemeyle, 6 ayrı ilk kademe belediyesi birleştirilerek kurulmuştur. İstanbul’un yüzölçümü bakımından 4. büyük ilçesidir. Kuzeyde Karadeniz’e kıyısı vardır. Komşuları batıda Çatalca, doğuda Eyüp, güneydoğuda Başakşehir, güneyde Esenyurt ve güneybatıda Büyükçekmece’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın