İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Bahçelievler Protherm Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Bahçelievler Protherm Servisi

Bahçelievler Prothrem Servisi : 

Bahçelievler Protherm servisi  ekiplerimiz size her konuda hızlı çözümler sunacaktır protherm kombi sorunu ne olursa olsun bizi aramaktan çekinmeyin.

Elbette protherm kombi sisteminiz ile ilgili zaman zaman ona bağlı olarak evinizdeki peteklerde ısınma ve ısıtma problemleri yaşamanız pek tabii mümkündür. Protherm kombinize dair bu tip bir sıkıntı patlak verdiği vakit hemen bizi arayın ve detaylı bir şekilde bilgi alın.

Bahçelievler Protherm Kombi Servisi Olarak

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz hizmete hazır . Tek yapmanız gereken 444 33 19 servis hattımızı rayrak servis kaydı açmaktır.

Protherm kombi çalıştığı halde peteklerin ısınmamasının sebebi bir değil birden fazla nedene bağlanabilir. Bunlardan birkaçını söylemek gerekirse şayet peteklerin ısınmadığını fark ettiyseniz öncelikle protherm kombi sisteminde hava olduğu düşünülebilir. Bu teknik bir sorundur elbette. Bu noktada protherm kombi sahibinin yapacağı herhangi bir şey bulunmamaktadır. Her ne kadar halledilmesi kolay bir işlem gibi gözükse de bu tip arızları uzmanına yani kombi teknik servislerine bırakılması uygun görülmektedir.

Peki, nedir bu protherm kombi içerisinde bulunan hava kütlesi? Dilerseniz ilk önce bunun üzerinde duralım daha sonra ise bu tip sorunların protherm kombi sisteminde ne gibi sıklıkla meydana geldiğiniz ve çözümleme yöntemine nasıl gidileceği hususunda bir yol haritası oluşturalım. Öncelikle peteklerde suyun içinde oksijen olması, onun ısınıp soğurken bu oksijen sistemde hava oluşmasına neden olur. Bunun akabinde ise protherm kombi çalıştığı halde peteklerin ısınmaması fark edilir.

Bunun tek çözüm yolu uzman bir teknik servise başvurulmasıdır. Uzman bir teknisyen bu tip bir durumda genellikle radyatör peteklerinin bir kısmını ısıtırken bir kısmının soğuk kalmasını anlayacaktır. Ayrıca böyle bir durumda basınç da düşük olabilir. Bu durumda sisteme su eklemek gereklebilir pek tabii. Dolayısıyla bu tip şeylerin protherm kombi sahibinin bizzat kendisi tarafından yapması geçici çözümlere gebe olacaktır. Biz uzman teknisyen olarak sizin için en uygun olanın protherm kombinizi aldığınız yerdeki teknik elemanlara danışmaktansa kombi teknisyenlerini aramanız olacaktır.

 

Peteklerin ısınmamasının bir diğer sebeplerinden birine gelecek olursak bu da peteklerin uzun bir süre kullanımı sonucunda kireçlenmesidir. Peteklerin kireçlenme işleminden dolayı kombi sistemi bulunduğunuz yeri ısıtmıyorsa o vakit bu arızayı gidermek için yapılacak işlemler daha yoğun olacaktır. Çünkü petek temizliği her tesisatçının yapacağı bir iş değildir, hem de teker teker. Bu, hem size uzun vadede bir iş çıkarır hem de pahalıya patlayabilir.

Bahçelievler Protherm Servisi

Dolayısıyla size önerimiz şayet petekleriniz çalışmıyorsa onları yeniletmeniz olacaktır. Bu noktada protherm kombilere değinmek doğru olacaktır. Hemen her kombide patlak verebilecek bu tip sorunlar elbette protherm kombilerde yaşanması muhtemel olan arızalardan biridir. Nitekim peteklerden su gelmemesinin nedeni peteklerdeki kireçlenme ise o vakit protherm kombiden ziyade protherm kombinin bağlı olduğu petek grubunda sıkıntı var demektir.Nitekim her ne kadar kimi zaman çoğunlukla Bahçelievler protherm kombi bakımı ücreti, protherm kombi yıllık bakımı fiyatı müşterilerimize fazla gibi gözükse de kombi üzerinde yapılacak işlemler yine aynıdır.

bahçelievler protherm servisi

Bahçelievler Protherm Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın