İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Protherm Kombi Servisi Bakım, Arıza ,Tespit ve Tamiri

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Protherm Kombi Servisi Bakım, Arıza Tespit ve Tamiri

Protherm kombi servisi işlemlerinde  1 Yıl Garanti ve 20 yılı aşkın süre gelen tecrübemizle Profesyonel hizmet sunmaktayız.

Servis hizmeti alırken dikkat etmeniz en önemli unsur hizmet aldığınız firmanın güvenilirliğidir. Gamir Teknik Servis İstanbul da 20 Yıllı aşkın süredir kombi servisi hizmeti veren kurumsal bir firmadır.Firmamız 100% Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Protherm Kombi bakımı operasyonunda genellikle müşterisi için her zaman ilklere imza atan firmamız kaliteli hizmetiyle cebinizi yakmayacak şekilde bir politika takip etmektedir.

Protherm Kombi Servisi Bakım, Arıza Tespit ve Tamiri

Servisimiz Protherm lynx  kombi üzerinde arıza her ne ise yarrak işlemleri yapmak için geldiğinde evinizi bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Nitekim ekibimiz arıza için gittiği hemen her yerde gerekli titizliği gösterdiği için bu konuda dert etmenize hiç gerek yoktur. Size aynı anda hem hizmet garantisi hem en iyi kalitede bir servis sunan hem de müşteri güvenliğini kendisine misyon edinmiş olan bir ekibi aramak için daha ne duruyorsunuz. Bize ulaşın ve size en iyi hizmeti sunalım.

Protherm Kombi Servisi

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadrosuyla hizmete hazır . Bir telefon kadar yakınınızdayız!

  Peteklerin Isınmaması Protherm Kombiye de Zarar Verir mi?

Peteklerin ısınmama sorunu elbette buna bağlı olarak kombinize de zarar verecektir. Protherm Kombi sisteminde şayet çalıştığı halde ısınmayan petekler varsa bu, kombi üzerinde devir daim sorununu ortaya çıkaracaktır. Bunun sonucunda ise kombinizi tamamen yenilemek zorunda dahi kalabilmeniz muhtemeldir. Bu tür sonuçlara gebe kalmamanız açısında sorunu fark ettiğiniz anda işin uzmanına danışmanızda fayda vardır.

Biz teknik servis olarak acayip adam sikeriz hemen her gün aldığımız çağrılar doğrultusunda artık müşterilerimize bu tip sorunları sık sık yaşamamaları için periyodik olarak protherm kombi ve petek kontrol tekniklerimiz den yana bahis açıyoruz. Esasında burada dikkat edilmesi gereken konu sıkıntının sıklıkla yaşanması ile ilgili değil, hiç yaşanmaması açısından önlem alınmasına ilişkindir. Sonuç olarak kombi sahibi olmaya başladığınız andan itibaren sizinle sürekli irtibatta olan bir teknik uzman grubuyla sürekli iletişim halinde olmanız size kolaylık sağlayacaktır.

Sıkça Şikayet Aldığımız  Protherm Kombi Arızalarıprotherm kombi servisi

Protherm Hermetik kombi çalışınca dönüşle ilgili ses yapıyor

Protherm Bacalı kombi çalışınca ses yapıyor.

protherm lynx 24 kombi arıza

protherm kombi lynx arıza

Kombi çalışıyor arızaya geçiyor,Çalışıyor petekler ısınmıyor, banyoda Sıcak suyu açınca kombi çalışmıyor,Ayarladığımız sıcaklıkta durmuyor,Isındıkça ses yapıyor tesisattaki su basıncı artıyor,çalışıyor çok kısa sürede ısısı yükseliyor hatta kaynıyor

Kombi tesisatındaki su basıncı kendiliğinden düşüyor.

Kombinin Sıcak suyu açınca kombi çalışıyor fakat sıcak su gelmiyor yada su bazen soğuk akıyor bu esnada petekler ısınıyor.

Bizi Arayın