İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi 

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi ekiplerimiz artık bir telefon kadar yakın 444 33 19 numaralı Bayrampaşa protherm kombi servis kaydı yaptıra bilirsiniz.

Kayıt işleminin ardından müşteri temsilciniz size en yakın Bayrampaşa protherm kombi servislerini adresinize yönlendirerek en kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.Bayrampaşa Petek Temizleme

Orjinal yedek parça ve yapılan işlem için 1 yıl garanti vererek adresinizden ayrılırlar. 1 yıl içerisinde  aynı sorun tekrarlaması durumunda yine çağrı merkezini arayıp ücretsiz servis talebinde buluna bilirsiniz.

Bayrampaşa Leopard kombi servisi Bayrampaşa Lynx kombi servisi Bayrampaşa Leon kombi servisi

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi olarak ilçesinin tüm semtlerinde Protherm marka kombiniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir.

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir.

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir.

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir.

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

bayrampaş protherm kombi servisi

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi

Bayrampaşa Protherm Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 33 19

 

Büyükçekmece Protherm Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın