İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi,  özellikle Avrupa ve Anadolu yakasına özel PROTHERM servis hizmeti

Vermekteyiz uzman teknisyen ve en hızlı güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız

25 yıldır, siz değerli müşterilerine Beyoğlu PROTHERM marka kombi teknik servis hizmeti

Veren firmamız Beyoğlu Protherm teknik servis olarak ,müşteri memnuniyetini, hedefleyen

Bir anlayışa, sahip kendi bünyemizde oluşturduğumuz 4 adet mobil uyumlu araçlarımızla

En hızlı ve en güvenilir servisi sunmaktayız,  siz değerli müşterilerimiz.

444 33 19 NO HATTIMIZDAN KAYIT AÇTIRABİLİRSİNİZ…

 

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz İstanbul’un her yerinde hizmete hazır. Tek yapmanız gereken 444 33 19 servis hattını arayarak servis kaydı açtırın ve gün içinde uzman kadromuz hizmete gelsin.

 

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

Beyoğlu Protherm Kombi Servisi

Ortam ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılan kombi ve kazan sistemlerinde arıza mevzubahis olduğunda sorun teşkil etmesi keyifsiz bir durumdur. Su damlatan veya sızdıran, sıcak su üretmeyen, kalorifer radyatörlerini yeterli düzeyde ısıtmayan kombi veya kazanlar günlük yaşamı bir miktar olumsuz etkileyebilir. Protherm Kombi arıza nedenleri oluşumunu irdelediğimizde cihazın hemen her gün durmadan çalıştırılması ve hızlı yıpranmasının etkisini görebiliriz.

Basit olan birtakım Protherm kombi arıza hataları bireysel olarak düzeltilebilir. Ancak tavsiyemiz bu küçük sorunların kaynağını bulabilmek için öncelikle Protherm Kombi Servisi’ne 444 1 735 numaralı çağrı merkezinden ulaşarak bilgi almanız ve gerekli gördüğünüz takdirde teknik servis kaydı bırakmanız olacaktır. Basit kombi arızaları tamir, revizyon işlemleri genellikle ekonomik olarak çözülebilmektedir.

Kombide arıza ortaya çıktığında tamiri ile birlikte genel bakımı da yaptırılmalıdır. Protherm Kombi Servisi, bölgenizde faaliyet gösteren teknik servislerden biridir. Teknik kadro, müşteri ilişkileri, tamir atölyesi ve yönetim departmanlarından oluşan şeffaf bir yapıya sahiptir.

İşletmemizde her türlü probleminizi her an ulaşabileceğiniz konu ile ilgili yetkililerimiz çözüme kavuşturacaktır. Bir çok dayanıklı tüketim ürünü tamirattan ziyade değişim ile yenilendiğinden servis desteğine ihtiyaç duyulmamakta fakat bu durum kombi ve kazanlar için pek geçerli bir durum değildir. Sebebi ise hem yeni kombi maliyetleri hem de kurulum maliyetlerinin yüksek olması ile ilgilidir.

İletişim İçin

444 33 19

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın