İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Esenler Protherm Kombi Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Esenler Protherm Kombi Servisi

Esenler Protherm kombi Servisi : Siz Değerli Esenlerliler . Müsterilerimiz Esenler ilçesinin tüm semtlerine kombi teknik servis. ve kombi bakım hizmetini en iyi biz veriyoruz.

Esenler bölgesinde 4 adet mobil servis araçlarımızla en hızlı servisi sunmaktayız..

444 33 19 NOLU HATTIMIZDAN KAYIT ACTIRABİLİRSİNİZ…

Esenler Protherm Kombi Servisi

esenler protherm kombi servisi

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz İstanbul genelide hizmet vermek için hazır. Tek yapmanız gereken 444 33 19 servis hattından bizimle iletişime geçerek servis kaydı açtırmanız . Gün içinde uzman ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Protherm marka kombilerde tüm arızalar için arıza uyarıcı kod numaraları kullanılmıştır.

F00, F01, F02, F03, Arıza kodlarının ilk harfi F ile başlamaktadır sayı ile devam etmektedir. Her arıza kodunun farklı arıza olduğu cihazda meydana gelmektedir. Firmamızda oluşan uzman vede profesyonel ekiplerimiz cihazdaki arızayı en kısa zamanda çözüp cihazı çalışır duruma getirmektedir.

Vaillant marka kombilerin arızası tespit edildikten sonra araçlarımızda bulunan yedek parçaların montajı yapılmaktadır. Buda müşterilerin zaman kaybını önlemiş olmaktayız. Vaillant kombi servisi olarak bizleri günün her saatinde araya bilir yada mail yoluyla ulaşa bilirsiniz.

Esenler Protherm Kombi Servisi olarak ilçesinin tüm semtlerinde Protherm marka kombiniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir.

 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir.

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Esenler Protherm Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

Esenler Protherm Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 33 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın