İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Merter Leopard Kombi Servisi

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Merter Leopard Kombi Servisi

Merter Leopard Kombi Servisi ,Bu Alanda Uzun Yıllardır İnsanların Güvenini Kazanarak

Başarılı İşler Yaparak Firmamız Kombi İle Yaşadığınız Her Türlü Sorunda Siz Değerli

Müşterilerimize Destek Sağlamaktadır. Firmamız, Bir Çok Marka Ve Modeldeki İşlerin

Bakımını Tamirini Yapmaktadır Merter Leopard lynx Kombi Markaya Bağımsız Çalışır.merter leopard kombi servisi

Merter Leopard Kombi Servisi Talebiniz Firmamıza Ulaştığı Anda Çok Hızlı Bir Şekilde

Teknik Personel Görevlendirilir,4 Adet Mobil Uyumlu Araçlarımızla En Hızlı En Güvenilir

Hizmeti Sunmaktayız 444 33 19 NOLU HATTIMIZDAN KAYIT AÇTIABİLİRSİNİZ…

 

Merter Leopard Kombi Servisi

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz hizmete hazır . Bir telefon kadar yakınınzdayız . 444 33 19 servis hattıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizi arayıp servis kaydı açtırmak . Gün içinde uzman kadromuz İstanbul ‘ un neresinde olursanız olun , size hızlı ve güvenilir hizmet vermek için gelir . Güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışan ekibimiz , hızlı ve temiz bir şekilde sıkıntınızı çözer . İster nakit , ister temassız kredi kartı ödeme seçeneğiyle sizi memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Değerli Müşterilerimize;

Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir .Memnun olan her kullanıcı, yeni müşteriler demektir. Protherm  Kombi Satış Sonrası Hizmetlerinde her zaman bu gerçeğe bağlı kalmıştır.

Sizlerin güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutmayı hedefleyerek tüm servis hizmetlerimizi eğitimli teknisyenlerimiz

ile siz değerli müşterilemize sunmaktayız.Bakım ve Arıza ile ACİL durumlarda bizimle iletişime geçmenizi önemle belirtiriz.

Protherm Kombi Servisi

Ortam ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılan kombi ve kazan sistemlerinde arıza mevzubahis olduğunda sorun teşkil etmesi keyifsiz bir durumdur. Su damlatan veya sızdıran, sıcak su üretmeyen, kalorifer radyatörlerini yeterli düzeyde ısıtmayan kombi veya kazanlar günlük yaşamı bir miktar olumsuz etkileyebilir.

Protherm Kombi arıza nedenleri oluşumunu irdelediğimizde cihazın hemen her gün durmadan çalıştırılması ve hızlı yıpranmasının etkisini görebiliriz. Basit olan birtakım Protherm kombi arıza hataları bireysel olarak düzeltilebilir. Ancak tavsiyemiz bu küçük sorunların kaynağını bulabilmek için öncelikle Protherm Kombi Servisi’ne 444 1 735 numaralı çağrı merkezinden ulaşarak bilgi almanız ve gerekli gördüğünüz takdirde teknik servis kaydı bırakmanız olacaktır. Basit kombi arızaları tamir, revizyon işlemleri genellikle ekonomik olarak çözülebilmektedir.

Kombide arıza ortaya çıktığında tamiri ile birlikte genel bakımı da yaptırılmalıdır. Protherm Kombi Servisi, bölgenizde faaliyet gösteren teknik servislerden biridir. Teknik kadro, müşteri ilişkileri, tamir atölyesi ve yönetim departmanlarından oluşan şeffaf bir yapıya sahiptir. İşletmemizde her türlü probleminizi her an ulaşabileceğiniz konu ile ilgili yetkililerimiz çözüme kavuşturacaktır. Bir çok dayanıklı tüketim ürünü tamirattan ziyade değişim ile yenilendiğinden servis desteğine ihtiyaç duyulmamakta fakat bu durum kombi ve kazanlar için pek geçerli bir durum değildir.

Sebebi ise hem yeni kombi maliyetleri hem de kurulum maliyetlerinin yüksek olması ile ilgilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın