İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Protherm Kombi Fan Değişimi ve Fan Tamiri Fiyatları

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Protherm Kombi Servisinde Fan Değişimi ve Fan Tamiri Nasıl Yapılır?

Protherm kombi bakım operasyonunda genellikle müşterisi için her zaman ilklere imza atan firmamız kaliteli hizmetiyle cebinizi yakmayacak şekilde bir politika takip etmektedir. Bildiğiniz üzere protherm kombi fanı kombilerin en çok arızalanan parçalarından biridir.

Fakat özellikle protherm kombi bakımlarından biri olan fan tamiri ve özellikle kart değişimi için hem uygun fiyat hem de en kalitelisini bulmak güç olmamalı.

Piyasayı sıkı bir şekilde takip ettiğiniz vakit bunun hiç de çıkılmaz bir sokak olmadığını fark edeceksiniz. Nitekim biz birer protherm kombi servisi olarak daima müşterimizi için en iyisi ve en kalitelisini düşünüyoruz. Bunun yanında ise müşterilerin cebini de yakmaktan kaçınıyoruz.

Genellikle, protherm kombi servisi olarak kombi üzerine kurmakta olduğumuz bobinaj ekibi ile fan arızalarını tamir ederek aynı zamanda yeni bir fan Takımına bir yıllık parça garantisini vermekteyiz. Fan tamirinin hiç de günlerce, haftalarca süreceğini düşünmeyin. Her ne kadar pahalı ve sık denk gelinen bir arıza olsa da biz protherm kombi servisi olarak arızanızı aynı gün içerisinde çözüp kombinizi eskisinden çok daha iyi ve kullanışlı bir şekilde size teslim ediyoruz. Müşterilerimizin genel talebi doğrultusunda herhangi gelebilecek bir fan arızasına karşın Sıfır fan stoklarımızda ve mobil araçlarımızda mevcut bulunmaktadır.

Böylelikle arıza çağrı merkezimize ulaşıp servis geldiği anda işlemleri kolaylıkla hızlı bir şekilde uygulayabiliyoruz. Bu yüzdendir ki arızalanan protherm kombilerinizi aynı gün içerisinde tamir edip rahatlıkla teslimatını yapabiliyoruz. Sonuç olarak servisimiz müşterisine kaliteli ve garantili bir geri dönüş sağlamak için öncelikle müşterinin protherm kombisinde bulunan sorun her ne ise ilk önce onu tespit ediyor. Nitekim bazen öyle arızalar alıyoruz ki müşteri protherm kombisinde fan arızası olduğunu zannediyor.

Oysa daha sonra kontrol ediyoruz ki esasında protherm kombide fan arızası yerine üç yollu vana tamir ve değişimi gerekiyor. Bu yüzden ekibimiz olarak ilk önce arızayı tespit ediyoruz. Fakat arızayı tespit etmek için yola çıkarken aynı zamanda ne olur ne olmaz diye daima malzemelerimizi önden mobil cihazımıza yerleştiriyoruz. Böylelikle en kısa zamanda kaliteli bir iş çıkararak daima müşterilerimizin önceliğini düşünerek hareket ediyoruz.petek temizliği bağcılar

 Protherm Kombi Servisinde Fan Tamiri ve Değişimi İşlemleri Hangi Süreçlerden Geçmektedir?

  Protherm kombi çalışıyor arızaya geçiyor ve Protherm Kombi ayarladığımız sıcaklıkta durmuyor, hiç dert etmeyin firmamıza bir tık öteden ulaşarak tüm sorunlarınızı giderebilirsiniz. Protherm  kombi sahipleri için hemen her zaman duymak olduğumuz sorunlardan biri de protherm kombilerin bakımı ve temizliğine ilişkin olanlardır.

Her ne kadar protherm kombi bakımı fiyatları kimi zaman müşterilerimizin bütçesini aşacak boyutta olarak tahmin edilse de esasında durum hiç de sanıldığı gibi değildir. Nitekim protherm kombi servisinde diğer servislere oranla bir adım önde olan firmamız müşterisi için daima en iyisini düşünmektedir. Bunun aynı sıra aynı şeyi protherm kombi yıllık bakımı fiyatı için de geçerli olduğunu belirtmek gerekir. Protherm kombinizdeki fan değişimini de birer kombi bakımı  –  temizliği olarak ele alacak olursak diyelim ki protherm kombinizden bir süredir gelmekte olan garip sesler alıyorsunuz.

Hiç dert etmeyin servisimiz sizin için en iyisini düşünecektir. Protherm kombilerde fan tamiri pahalı olduğu kadar aynı şekilde fan değişimi de öyledir. Fakat bunun sizin kafanızı karıştırmasına asla izin vermeyiniz. Yıllardır alanında en iyisi olmayı sürdüren firmamız size değişen fanınız için ayrıca 1 ila 2 yıl arasında bir garanti belgesi sunmaktadır.

Böylelikle servisimiz müşterisi için hem emin olarak hizmet vermekte hem de diğer özel kurumlara göre çok daha temiz bir iş görevi üstlenmektedir. Servisimiz protherm kombiniz üzerinde arızanız her ne ise işlemleri yapmak için geldiğinde evinizi bıraktığınız gibi bulabilirsiniz.

Nitekim ekibimiz arıza için gittiği hemen her yerde gerekli titizliği gösterdiği için bu konuda dert etmenize hiç gerek yoktur. Size aynı anda hem hizmet garantisi hem en iyi kalitede bir servis sunan hem de müşteri güvenliğini kendisine misyon edinmiş olan bir ekibi aramak için daha ne duruyorsunuz. Bize ulaşın ve size en iyi hizmeti sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Arayın