İstanbul
444 33 19
0533 220 33 25

Protherm Kombi Suyu Isıtmıyor

20 Yıllık tecrübemizle garantili hizmet

Protherm kombi sıcak su vermiyor

Protherm kombi suyu ısıtmıyor, bir çok kombide olduğu gibi protherm kombilerde de bu sorun görünmekte olup bunun bir çok nedeni olabilmektedir.Kullanıcının bu durumda yapa bileceği tek şey  kombiyi reset tuşu yardımı ile resetlemektir restleme işlemi yapıldı ve sorun devam ediyor ise servis çağrılması gerekmektedir.aklınıza takılan tüm sorularınız için bizi aramaktan çekinmeyin uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. 444 33 19

Protherm kombi sıcak su gelmiyor

Protherm kombi sıcak su vermiyor bu durumda yapmanız gereken kombi reset tuşuna 5 saniye basılı tutmak ve cihaz yeniden çalışınca tekrardan test edin protherm kombi sıcak suyu ısıtmıyor, musluklara sıcak su gelmiyor ise yapmanız gereken 444 33 19 aramak ve uzman ekiplerimizin yönlendirmeleriyle sorunu çözmektir.

Protherm kombi  suyu ısıtmıyorkombi arıza kodu

 Protherm kombi sıcak su ayarı

Protherm kombi üzerindeki musluk sembolü olan anahtarı açık konuma getirin ve musluğu açın bir süre bekledikten sonra halen musluktan sıcak su gelmiyor ise bizi arayın ve detaylı destek alın bazı modellerde sıcak su ayarı farklılıklar göstermektedir.

9 cevap

 1. Hasan Demirci dedi ki:

  Protherm kombi musluk suyu nu 35 dereceye ayarlıyorum fakat aşırı ısınıyor bakır borular üzerinde sensörleri değiştirdim sıcak su borusu üzerinde ki sensörü değiştirdim fakat hâlâ aşırı ısıtıyor musluk suyunu neden yapar yardım edermisiniz

 2. Hasan demirhan dedi ki:

  Protherm lynx kombim mevcut mutfakta suyu sicak veriyor ama banyoda yeteri kadar isitmiyor ve cok ilik veriyor soguk suya benziyor ne yapmaliyim

 3. Çağatay Gülbahar dedi ki:

  Merhaba doğalgazı açtırdık fakat kombiyi çalıştırdıktan sonra sıcak su vermiyor kırmızı ışık yanıyor ne yol izlemeliyim

 4. Cihan dedi ki:

  Kombim çalışmazken bile musluk suyu sıcaklığını 50-70 derece arasında gösteriyor. Sanırım bu sorundan dolayı suyu açınca çalıştıktan bir süre sonra yeterli sıcaklığa ulaştı algılayıp kapanıyor. Ne yapmam lazım?

 5. Esra sever dedi ki:

  Protherm jaguar kombi yeni takildi su isinmiyor f 4 hatasi yaziyor bakim gerekli isareti cikiyor resete basinca hata duzeliyo ama yine de su isinmiyor. Ne yapabiliriz?

 6. OSMAN dedi ki:

  proterm lynx kombim petekleri ısıtıyor sıcak suyu açtığımda sıcak su akıyor 1 veya 2 dakika sonra arızaya geçiyor nedendir.

 7. Koc dedi ki:

  Protherm kombi var sıcak su gelmiyo petekler çalışıyo ısınıyor ama mutfak ve banyodan sıcak su isitmiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın